Mamiko nagoMamiko nudesPolki nago
Trending

Mamiko nago #mamikonudes

Znana polka Mamiko nago – #Mamiko nudes !

Mamiko nago?! Influencerka naprawdę nazywa się Weronika Heck i co zaskakujące, urodziła się w 1991 roku. Jak wiecie, Weronika to przede wszystkim bardzo seksowna influencerka modowa, która od czasu do czasu gra również w gry. Proporcje Mamiko są idealne i jest ona modelką mającą wielu fanów.

Weronika ma na swoim koncie wiele rasowych nudesów, ale jej ostatnia sesja zdecydowanie bije je wszystkie. Naszym zdaniem Mamiko robi coraz bardziej odważne sesje i chcemy, żeby wszyscy je zobaczyli.

Kim jest Mamiko?

Weronika Heck to jedna z najpopularniejszych polskich YouTuberów, która ma już dawno ponad 500 tysięcy subskrypcji na swoim kanale na YouTube i ponad 40 milionów wyświetleń. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli dodamy, że pracuje również jako modelka. Z jej urodą jest to wręcz przeznaczone, z pewnością ma talię, której zazdroszczą jej nie jedne dziewczyny.

Jak stała się popularna?

Wiele osób kojarzy ją z gotyckim makijażem i ubiorem. Mniej więcej w tym czasie stała się popularna, pojawiając się w teledyskach takich jak Donatan i Maryli Rodowicz – Pełnia. Do tej pory obejrzało go 17 milionów osób, z których wiele od razu zainteresowało się niezwykłą urodą Mamiko. Jej czarne włosy, gotycki makijaż i ciekawa twarz przyciągnęły wielu internautów.

Wyciekły nagie nudesy Mamiko !

Jeden z użytkowników zamieścił nagie zdjęcia Mamiko na stronie z innymi wyciekami znanych polek. W sieci pojawiły się dziesiątki nieprzyzwoitych zdjęć i kilka filmików, na których Mamiko nie ma na sobie dosłownie nic! Skąd ten użytkownik wziął te materiały i dlaczego się nimi podzielił, pozostaje tajemnicą.
Zobacz przecieki poniżej!

TREŚCI WRAŻLIWE

Ta treść może być wrażliwa dla niektórych użytkowników.

Powiązane artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk "Powrót do góry