Marcysia nagoMarcysia nudesPolki nago
Trending

Marcysia nago #Marcysianudes

Znana polka Marcysia nago – #Marcysianudes !

Marcysia nago?! Prawdziwe nazwisko influencerki to Marcysia Ryskala, co nie do końca jeszcze jest prawdą. Marcysia tak naprawdę ma na imię Maria, a Marcysia to tylko jej psudonim. Za to na pewno jest częścią Ekipy Friza, ale o dziwo ze względu na swoją niezwykłą urodę jest uważana za najładniejszą kobietę w projekcie. Wielu fanów czeka na niebanalne nagie nudesy Marci, więc udało nam się zebrać od Was wszystkich kilka zdjęć.

Marcysia nago jest rzeczywiście oszałamiająca, a jej kształtna talia doskonale współgra z idealnymi cyckami. Do tego wyróżniały się halki w finale załogi, ukazujące piękne sutki Marcysi. Obejrzyjcie wszystkie powyższe przecieki za darmo poniżej.

Marcysia Ryskala wiek ?

Marcysia urodziła się 25 grudnia 1997r . To oznacza, że znana polska influencerka będzie obchodziła w 2022 roku 25 urodziny.

Marcysia jak stała się popularna ?

Marcysia Ryskala cieszy się ogromną popularnością na YouTube i Instagramie. A wszystko zaczęło się od słynnego filmiku #hot16challenge2 w Los Angeles który zyskał w ciągu ponad siedmiu miesięcy 13 milionów wyświetleń. Influencerka właśnie wtedy uruchomiła swój własny kanał na YT.

Marcysia Instagram

Marię można znaleźć na Instagramie pod pseudonimem @ryskalamarcysia i ma około 2 miliony followersów. Influencerka wykorzystuje głównie zdjęcia ze swoich sesji zdjęciowych, ale dodaje również fotografie z życia codziennego.

Marcysia Ryskala co lubi ?

Youtuberka z pewnością lubi tatuaże, ma wiele na rękach, szyi i innych częściach ciała. Kolekcjonuje tatuaże z podróży ze swoim chłopakiem Trombą. Marcicia od dziecka chciała zostać piosenkarką. Już jako dziecko pisała piosenki i nagrywała covery. Co nie dziwi, jej pierwszym teledyskiem była piosenka na jej kanale YouTube. Fani doceniają talent muzyczny YouTuberki, na co wskazują liczne pozytywne recenzje jej głosu wokalnego. Kolejnym hobby Marcicia są egzotyczne zwierzęta.

TREŚCI WRAŻLIWE

Ta treść może być wrażliwa dla niektórych użytkowników.

Powiązane artykuły

Sprawdź również
Zamknij
Przycisk "Powrót do góry