Niesamowite relacje tworzą te same znaki zodiaku. Przyciągają podobne rzeczy?

Niesamowite relacje tworzą te same znaki zodiaku. Przyciągają podobne rzeczy?
Autor Kamila Stanek
Kamila Stanek19.04.2024 | 4 min.

Przyciąganie podobnych rzeczy to siła natury, której nie da się zaprzeczyć. Podobna zasada działa w sferze miłości i związków. Osoby o tych samych znakach zodiaku mają największe szanse na stworzenie trwałej i satysfakcjonującej relacji. Łączy je bowiem nie tylko więź emocjonalna, ale także podobne wartości, poglądy i osobowości. Przeczytaj, jakie niesamowite związki tworzą poszczególne znaki zodiaku w parach.

Znak ognia a miłość. Gorąca chemia i imprezowy nastrój

Znaki zodiaku z żywiołu ognia charakteryzują się namiętną naturą i pociągiem do przeżywania ekscytujących, pełnych przygód związków. Tak jak płomień, ich relacje płoną żywiołowo, ale czasem równie szybko mogą wygasnąć. Niewykluczone jednak, że przy dobrym dopasowaniu potrafią stworzyć trwały i niezapomniany związek między tymi samymi znakami.

Barany, Lwy i Strzelce to znaki, które nigdy nie stronią od ryzyka. W miłości lubią rzucać się na głęboką wodę, nie bojąc się konsekwencji. Ich przyciąganie takich samych znaków gwarantuje gorącą chemię i pełen przygód styl bycia. Ta para od samego początku tchnie w relację ognistą energię, która może być równie niszczycielska, co krzepiąca.

Dzięki optymistycznemu i bezkompromisowemu nastawieniu, te pokrewne dusze w znakach zodiaku mają szansę na długotrwały związek – o ile okiełznają swoje niepohamowane ego i nieco złagodzą buntowniczy charakter. Wówczas mogą trwać w harmonii przez długie lata. Nie zmieni to jednak faktu, że ich życie miłosne będzie bardziej przypominało podróż przez wzgórza i doliny niż nudną, płaską równinę.

 • Baran i Baran doprowadzą związek do eksplozji emocji, której żadne z nich się nie oprze.
 • Lew i Lew tworzą dumną, nieustraszoną parę, gotową stawić czoła każdej przeszkodzie.
 • Strzelec i Strzelec zmotywują się do wspólnej misji odkrywania prawdy o życiu i miłości.

Życie miłosne ziemskich znaków. Komfort i bezpieczeństwo

Osoby urodzone pod znakami żywiołu ziemi – Byk, Panna, Koziorożec – cenią sobie w związku przede wszystkim stabilizację i komfort. To spokojne, opanowane osobowości, które zamiast żyć chwilą i poszukiwać przygód, wolą budować solidne fundamenty na przyszłość. W parze o dopasowaniu takich samych znaków zodiaku mogą liczyć na wzajemne zrozumienie i poszanowanie tych wartości.

Ziemskie znaki rzadko dają się ponieść emocjom. Ich relacje oparte są raczej na przyjaźni, lojalności i współpracy niż namiętnej miłości. Wspólnie tworzą bezpieczną przystań, w której mogą realizować swoje cele i spełniać marzenia. Związki między tymi samymi znakami są na tyle silne, że nie sposób ich złamać. Wynika to nie tylko z głębokich uczuć, ale i bezgranicznego zaufania.

Mimo pozornego chłodu, te pokrewne dusze w znakach zodiaku potrafią stworzyć gorący, wręcz luksusowy związek. Akceptacja i troska są tu fundamentem, na którym można oprzeć całą relację. Słabością par z żywiołu ziemi może być jednak nadmierna chęć posiadania partnera na własność i nieustanne próby kontrolowania sytuacji.

 • Byk i Byk utwierdzą się w materialnym komforcie i przynajdzie dozgonnej miłości.
 • Panna i Panna będą się wspierać w eliminowaniu życiowych niedoskonałości oraz podążaniu za głosem intuicji.
 • Koziorożec i Koziorożec zapewnią sobie prestiż i pracowicie będą zmierzać do osiągnięcia celów.

Czytaj więcej: Naukowcy odkryli tajemnice starzenia się - zaskakujące wnioski z badań

Relacje powietrznych znaków. Dyskusja równa przyjaźni

Zdjęcie Niesamowite relacje tworzą te same znaki zodiaku. Przyciągają podobne rzeczy?

Znaki zodiaku z żywiołu powietrza – Bliźnięta, Waga i Wodnik – to urodzeni intelektualiści, którzy w życiu, a zwłaszcza w miłości, kierują się przede wszystkim rozumem. To również niezwykle towarzyskie i rozmowne osobowości, dla których przyjaźń jest równie ważna jak relacja miłosna. Dlatego w związkach najlepiej czują się właśnie z innymi powietrznymi znakami.

Razem tworzy się między nimi niewerbalna więź, która nie wymaga wiecznych wyznań miłości czy obietnic dozgonnej lojalności. Wystarczy im dyskusja i intelektualna stymulacja, by między nimi zaiskrzyło. Owszem, ich związki bywają niestabilne, a sami partnerzy niezdecydowani. Wiąże się to jednak nie z brakiem uczuć, a znajomości na podstawie znaku zodiaku i podobnych charakterów.

Powietrzne znaki to często obieżyświaty, których trudno przywiązać do jednego miejsca. Niewykluczone jednak, że dwie takie pokrewne dusze w znakach zodiaku potrafią sobie wzajemnie zapewnić przestrzeń do rozwoju i pozwolić żyć w swoim tempie. Dzięki temu mogą stworzyć fascynujący i wyjątkowo wolny, ale zarazem trwały związek.

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma idealnego dopasowania, ponieważ każda para musi przejść przez proces wzajemnego dostosowywania się i akceptacji różnic. Niektóre znaki mają jednak większą szansę na stworzenie głębokiej, satysfakcjonującej więzi.

Znaki zodiaku określają nasze cechy charakteru, systemy wartości i sposób postrzegania świata. Podobne znaki mają większe szanse na wzajemne zrozumienie i akceptację, co ułatwia budowanie bliskiej relacji.

Generalnie, znaki z tego samego żywiołu (ognia, ziemi, powietrza, wody) mają wysoką zgodność osobowości. Dobrze również komponują się znaki o tej samej płci (żeńskie z żeńskimi, męskie z męskimi).

Czasami tak, ale takie związki niosą ze sobą również spore wyzwania. Przeciwności często powodują na początku silne przyciąganie, ale z czasem mogą doprowadzić do konfliktu wartości i charakterów.

Tak, osoby o tych samych znakach mają duże szanse na zbudowanie głębokiej więzi i zrozumienia. Muszą jednak uważać, aby nie stać się lustrzanym odbiciem swoich wad i nie wpędzić się w rutynę.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Tworzenie Mapy Marzeń na Komputerze: Proste Kroki do Mapy Szczęścia
 2. Nietypowy zakaz w Japonii? Rząd wydał ostrzeżenie dla turystów i cyfrowych nomadów
 3. Paznokcie w Kolorze Bordowym: Jeden Krok do Idealnego Stylu z Paznokciami Bordo i Swetrami do Sukienek
 4. Jak Pokonać Lęk Przed Bliskością i Strach Przed Związkiem - Odkryj Terapie i Poznaj Fobię Bliskości
 5. Nowy znak zodiaku - jak wężownik może wpłynąć na twój horoskop
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Kamila Stanek
Kamila Stanek

Jestem coachem randkowym z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się we wspieraniu singli w nawiązywaniu wartościowych relacji uczuciowych. Na blogu dzielę się sprawdzonymi technikami flirtu, small talku i umawiania randkowych spotkań. Dodaję odwagi, by każdy mógł przeżywać spełnienie w miłości.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły