portal randkowySex Portaltinder sex

Tinder sex … jak go używać

Masz problemy z szukaniem sex partnerów na Tinderze? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć.

Tinder szybko stał się popularną aplikacją dla osób chcących umówić się na randkę, poderwać, nawiązać długoterminowy związek lub po prostu sprawdzić, kto jest dostępny w ich regionie. A nie oficjalnie używany jest do seksu bez zobowiązań, więc jest nazywany jako „tinder sex” na wielu forach.

Serwisy randkowe online już od jakiegoś czasu zanikają na rzecz aplikacji randkowych, dzięki powszechności telefonów komórkowych, a Tinder przejął spory kawałek branży aplikacji randkowych.

Tak, Tinder to wygodny, kieszonkowy sposób na poznanie osoby swoich marzeń – lub, co najmniej, na sex. Zamieściliśmy kompletny przewodnik po serwisie randkowym Tinder, aby zagwarantować Ci jak najwięcej korzyści z tego doświadczenia.

Od tego, jak używać Tindera do tego, jak znaleźć dopasowanie i jak przejść z aplikacji do świata rzeczywistego, oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Czy Tinder to dobra aplikacja dla facetów?

„Czy to coś w ogóle działa!” jest pierwszym pytaniem w myślach wielu facetów. Tak, działa, ale zależy to od kilku kluczowych elementów, które są w pełni pod Twoją kontrolą. Obejmuje to swój profil, podejście swipe, i metody wysyłania wiadomości, jak również określenie, co masz na myśli w pierwszej kolejności. Zanim zanurkujemy do niektórych porad dotyczących swatania, spójrzmy głębiej na to, jak osoby używają Tinder do różnych celów:

Czy Tinder sex – czy na pewno?

Istnieje pewne nieporozumienie dotyczące tego, do czego służy Tinder. Czy jest on przeznaczony do poważnych randek, czy po prostu do umawiania się na sex z innymi osobami? Szybka odpowiedź brzmi: tak na oba pytania: Tinder może być używany do wielu celów, w tym do nawiązywania znajomości, niezobowiązujących sex randek i randek z zamiarem znalezienia partnera na całe życie. Chociaż Tinder był początkowo aplikacją do zaczepiania, nie można już zakładać, że każdy, kto z niej korzysta, szuka seksu; inni ludzie chcą po prostu poszerzyć swój krąg towarzyski.

Po co ktoś jest na Tinderze?

Skąd możesz wiedzieć, czy ludzie z Twojej listy znajomych szukają przyjaźni, zaczepki czy poważnych randek, skoro Tinder jest wykorzystywany do tak wielu różnych celów? Jest kilka ważnych sygnałów i słów, na początek. Na Tinderze, na przykład, „no ONS” oznacza „no one night stands” i wskazuje, że dana osoba raczej nie jest zainteresowana przygodnym seksem. Ktoś, kto sugeruje przygodny seks lub spotkanie na jedną noc, najprawdopodobniej użyje języka takiego jak „bez zobowiązań” lub „tylko niezobowiązująca zabawa”, lub mniej wyraźnie, „po prostu jestem tu dla dobrej zabawy”.

Czego więc dokładnie szukasz?

Możesz używać Tindera z dowolnego z wymienionych wyżej powodów, ale najlepiej jest być szczerym wobec siebie i innych, jeśli chodzi o to, czego szukasz; jeśli wiesz dokładnie, czego szukasz, masz większe szanse na znalezienie tego. Jeśli szukasz tylko seksu, powinieneś zaznaczyć to w swoim bio („nie szukam niczego poważnego”, „szukam seksu”), lub przynajmniej kiedy zaczynasz rozmawiać ze swoimi partnerami (więcej na ten temat poniżej). Każdy, kto wchodzi z Tobą w interakcję powinien być w stanie powiedzieć, czy szukasz zaangażowanego związku.

Po podjęciu decyzji, co chcesz znaleźć na Tinderze, trzeba będzie stworzyć odpowiedni profil, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dopasowań.

Twój skuteczny profilu Tinder sex !

tinder sex

Jeśli jesteś jednym z ostatnich samotnych ludzi na planecie, którzy nie korzystali z Tindera, pierwszym krokiem jest zbudowanie jak najlepszego profilu z jak najlepszymi zdjęciami. Tak, Tinder (jak większość aplikacji randkowych) opiera się głównie na pozorach i może wydawać się płytkie w wyniku, ale należy pamiętać, że to nie różni się od spotkania kogoś na imprezie lub w barze. W prawdziwym życiu, masz tendencję do zbliżania się do osób, które uważasz za fizycznie atrakcyjne, a następnie rozmawiasz z nimi, aby zobaczyć, czy istnieje głębsze powiązanie, prawda? Z Tinderem jest tak samo. Stosując się do tych zaleceń dotyczących zdjęć z Tindera, możesz mieć pewność, że zrobisz świetne pierwsze wrażenie:

Zdjęcie główne

Zaczynając od wyraźnego, dobrze skomponowanego, uśmiechniętego zdjęcia jest najlepszym wyborem dla pochlebnego (ale nie fałszywego) obrazu siebie w swoim profilu. Nie chcesz, aby potencjalni partnerzy zakochali się w Twoim najbliższym kumplu, więc upewnij się, że Twoje główne zdjęcie jest zdjęciem solowym, na którym nie ma innych osób.

Tinder oferuje funkcję „inteligentnego zdjęcia”, która regularnie sprawdza skuteczność zdjęć dodawanych przez Ciebie do profilu i automatycznie wyświetla Twoje najlepsze zdjęcie innym użytkownikom jako pierwsze. Warto aktywować tę funkcję, ponieważ nie kosztuje ona nic dodatkowego, a Tinder donosi, że zwiększa ona liczbę machnięć w prawo o 12%. Czy Ci się to podoba, czy nie, wybór najlepszych zdjęć do Tindera jest kluczowy dla Twojego sukcesu na randkach online.

Różnorodność zdjęć

W idealnym świecie korzystałbyś z wszystkich dostępnych w Tinderze miejsc na zdjęcia, aby zaprezentować potencjalnym kandydatom jak najwięcej informacji. Weź pod uwagę, że Twoje zdjęcia dostarczają istotnych informacji nie tylko o tym, jak wyglądasz, ale także o tym, jak wolisz spędzać czas; niezależnie od tego, czy ćwiczysz na siłowni, czy leżysz na plaży z kumplami, czy też pijesz piwo podczas meczu, dopasowane osoby będą miały o Tobie konkretne zdanie.
Upewnij się, że Twoje zdjęcia są wystarczająco świeże, aby odzwierciedlały Twój obecny wygląd. Ważne jest, aby pamiętać, że kłamstwo nie służy niczemu. Kiedy spotkasz się z kimś osobiście, wszystko wyjdzie w praniu, więc bądź szczery od samego początku. Jeśli masz problemy z wyborem zdjęć, połączenie Twojego profilu z kontem na Instagramie może być dobrym pomysłem.

Bio

Twoje bio jest opcjonalne, ale radzimy Ci je zamieścić. Masz do 500 słów, aby zaprezentować swoją jasną osobowość w tej sekcji, ale zalecamy trzymanie się zwięzłości, ponieważ randkowicze online nie chcą czytać powieści podczas swipowania. Zrób swoje bio o sobie i utrzymuj je krótkie, podstawowe i przyjemne – bycie zabawnym jest plusem, ale nie chcesz wyjść na desperata.

Tinder sex: Jak z niego korzystać

Tinder zawiera różne korzystne opcje, które zwiększają Twoje szanse na otrzymanie dopasowania, w zależności od tego, ile pieniędzy jesteś gotów zapłacić. Funkcja Boost może pomóc Ci w gromadzeniu dopasowań, przesuwając Cię na czoło kolejki dopasowań dla osób w Twojej okolicy na pół godziny.

Po sesji Boost, dostaniesz statystyki, o ile więcej ekspozycji Twój profil otrzymał (3x, 6x, itp.). Dzięki czemu można upewnić się, czy dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze. Oczywiście, trzeba będzie zapłacić za ten przywilej, a darmowe użytkownicy nie będą mogli wybrać, gdzie ich profile pojawiają się w kolejce.

Jedną z możliwych wad Tindera jest to, że machanie staje się tak automatyczne, że łatwo jest machnąć w lewo na kogoś przez przypadek, jeśli poruszasz się zbyt szybko. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi funkcja Rewind, dzięki której za kilka złotych możesz odzyskać wymarzoną osobę. Na której przypadkowo przeciągnąłeś palcem w lewo (darmowi użytkownicy muszą po prostu zwolnić i zwrócić uwagę na to, co robią).

Możesz aktywować funkcję Paszportu, płacąc za usługi członkowskie Tindera, Tinder Plus lub Tinder Gold. A one pozwalają Ci na machanie w innych miastach i krajach. Tak więc, jeśli jesteś w Polsce, ale będzie we Francji w ciągu tygodnia, Paszport pozwoli Ci rozpocząć swiping na profilach we Francji.

Tinder Plus to nowa wersja Tindera

tinder plus sex

Tinder dodał nową funkcję „Tinder Plus”: Edycja premium oprogramowania z wieloma funkcjami – za pewną opłatę, oczywiście. Więc, jakie są korzyści z Tinder Plus, które uzasadniają dodatkowy koszt? Oto kilka z rzekomych zalet:

Dopasowania z całego świata

Jedną z najbardziej pożądanych funkcji Tinder Plus jest możliwość łączenia się z osobami z całego świata, a nie tylko z Twojej okolicy. Tak więc, jeśli mieszkasz w Polsce, ale planujesz wakacje w Paryżu, możesz zacząć swiping w Paryżu i gromadzenie meczów przed przyjazdem. Tinder to naprawdę międzynarodowa aplikacja randkowa.

Przewijanie lewych machnięć

Tinder Plus ma również opcję, aby przewinąć swój ostatni swipe, który jest popularną funkcją. Oznacza to, że jeśli machniesz w lewo na użytkownika i natychmiast tego żałujesz (może dlatego, że machnąłeś zbyt szybko), możesz „przewinąć” machnięcie i przywrócić tego użytkownika do poprzedniego widoku, co pozwoli Ci naprawić swój błąd i machnąć w prawo zamiast na niego.

Tinder Super Like

W Tinder Plus możesz też wysyłać więcej polubień. Jeśli wybierzesz niebieską gwiazdkę nad zielonym znacznikiem, pojawisz się na górze kolejki tego użytkownika Tindera, wraz z powiadomieniem, że użyłeś SuperLubienia. Super Like pozwala Ci zasygnalizować potencjalnemu partnerowi, że poważnie myślisz o randce z nim, a także zapewnia, że jesteś widoczny, nie gwarantując, że on machnie na Ciebie prawym ruchem palca (przykro mi, ale żadna funkcja Tindera nie może zmusić do machnięcia prawym ruchem palca ani zagwarantować dopasowania!)

Użytkownicy Tindera Plus otrzymują codziennie pięć polubień Super Like, podczas gdy zwykli użytkownicy Tindera otrzymują tylko jedno takie polubienie dziennie.

Boosts

Abonenci Tindera Plus otrzymują co tydzień jeden darmowy „boost„, który oznacza, że przez 30 minut Tinder uczyni Twój profil najpopularniejszym w Twoim regionie. Zwykli użytkownicy Tindera mogą również kupować poszczególne boost’y za pośrednictwem aplikacji za opłatą, która różni się w zależności od liczby zakupionych boost’ów. Jest to strategia, dzięki której możesz zdobyć więcej dopasowań poprzez zwiększenie swojej widoczności dla innych ludzi, ale nie jest to gwarancja, więc inwestuj mądrze.

Wyłączanie reklam

Reklamy nie będą wyświetlane członkom Tinder Plus. Reklamy są niewielką niedogodnością dla zwykłych użytkowników Tindera, więc jest to prawdopodobnie najmniej atrakcyjna z zalet Tinder Plus, ale nie szkodzi.

Swipe Life

Tinder stworzył lifestylowy serwis internetowy Swipe Life, który ma pomóc użytkownikom w ich życiu randkowym. Swipe Life to miejsce, w którym użytkownicy mogą szukać pomocy w radzeniu sobie z randkami w środowisku cyfrowym. Strona dostarcza użytkownikom Tindera pomysłów na randki, opowieści o randkach, najlepsze restauracje i bary na randki w różnych lokalizacjach, a także całą masę zabawnych i śmiesznych rzeczy.

Nasz Tinder sex i najczęściej zadawane pytania

Czy w tym momencie wszystko jest już całkowicie oczywiste? Nie dziwimy się, jeśli to wszystko wydaje Ci się nieco skomplikowane, ponieważ Tinder staje się coraz bardziej złożony i pełen nowych funkcji. Mimo, że powinieneś być już w stanie zrozumieć podstawowe funkcje aplikacji, wciąż istnieje kilka typowych pytań, które użytkownicy mają w związku z Tinderem:

Czy po machnięciu w lewo znikną na zawsze?

Trwałość lewego machnięcia ręką to pytanie, które zaprząta myśli wielu mężczyzn. Czy to prawda, że jeśli machnę w lewo, bo nie jestem zainteresowany kimś, nie będę w stanie zmienić zdania później?

Tak, jeśli raz machniesz na kimś w lewo, ta osoba zniknie i nie pojawi się już więcej w Twojej kolejce. Istnieją jednak dwa ostrzeżenia. Pierwszą z nich jest to, że, jak już wcześniej ustalono, abonenci Tinder Plus mogą cofać machnięcia. Więc jeśli uważasz, że machnąłeś w lewo na swoją bratnią duszę przez przypadek, będziesz musiał zapłacić za możliwość przewijania.

Czy oni Cię widzą, jeśli machniesz w lewo?

Jeśli machniesz w lewo na kogoś na Tinderze, nie zostanie on o tym powiadomiony ani w żaden inny sposób zaalarmowany. Więc nie musisz się martwić, że zranisz jego emocje. Oczywiście, jeśli ktoś machnie na Ciebie w prawo i nie pasujesz do niego, zauważy to, ale może to być spowodowane różnymi przyczynami.

Jakie są oznaki, że ktoś machnął na Ciebie w prawo?

Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno, czy ktoś machnął na Ciebie w prawo, jest samemu machnąć na niego w prawo. Jednakże, zdradzimy Ci mały sekret: osoby, które machnęły w Twoją stronę w prawo są bardziej prawdopodobne, że pojawią się na początku Twojej kolejki. Więc zwróć na nie uwagę, ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo, że do Ciebie pasują.

Jaki jest średni czas potrzebny na znalezienie dopasowania?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak długo trzeba szukać dopasowania na Tinderze. W rzeczywistości, nie ma pewności, że dostaniesz jakiekolwiek dopasowanie w ogóle. Jednakże, jeśli masz świetny profil i solidne podejście swiping, możesz zacząć otrzymywać dopasowania tak szybko, jak zaczniesz swiping. Choć większość użytkowników zobaczy wyniki w ciągu kilku godzin do kilku dni.

Czy powinienem machać na wszystkich w prawo, aby zwiększyć liczbę dopasowań?

Nie jest dobrym pomysłem ciągłe machanie w prawo, aby spróbować pokonać system. Przesuwanie w prawo losowo łączy Cię z osobami, które mogą, ale nie muszą być zainteresowane, co jest niewygodne zarówno dla nich, jak i dla Ciebie, ponieważ marnuje ich czas i zapycha Twoje wiadomości. Tylko machnij w prawo na ludzi, z którymi naprawdę chcesz się połączyć.

Sukces w wysyłaniu prawidłowej pierwszej wiadomości na Tinderze!

Dopasowałeś się do tej piękności, która ma ładne zdjęcia i sprytny profil, a teraz jesteś w uprzywilejowanej pozycji bycia w stanie rozmawiać z nią bezpośrednio. Jednak nie spoczywaj na laurach tylko dlatego, że wiesz, że ona machnęła na Ciebie prawym przyciskiem myszy; Twoje podejście może sprawić, że dopasowanie stanie się niemożliwe. Niechlujne lub przerażające wprowadzenie może nawet spowodować, że nie będą cię akceptować, uniemożliwiając ci ponowny kontakt z nimi.

Bardzo ważne jest, abyś zaczął od mocnego oświadczenia. Twoje mecze Tinder sex prawdopodobnie mają dziesiątki innych możliwych randek w swoim obszarze wiadomości, z których większość skontaktuje się z tobą ze znużonym „Hej” lub „Jak się masz?”. Nie ma potrzeby, aby przesadzić, rozpoczynając rozmowę z sonetem, ale jeśli podejdziesz do tego w ciepły, nowy i interesujący sposób, będzie to działać na twoją korzyść. Zadaj dziwne pytanie, na przykład „Co zrobiłbyś najpierw, gdybyś wygrał dziś milion dolarów?”.

Niepokojąco duża ilość męskich użytkowników Tindera uważa, że rozpoczęcie rozmowy od razu z plugawymi insynuacjami i otwarcie seksualnymi „komplementami” jest w porządku.

Proszę, panowie, nie zaczynajcie rozmowy w ten sposób. Nawet jeśli ktoś szuka spotkania bez zobowiązań, jest bardzo mało prawdopodobne, że zostanie zbity z nóg przez ostre i dziecinne podejście. Spraw, aby Twoje podejście było urocze i miłe, i trzymaj się z dala od tak zwanej strategii negowania artysty podrywu. Wyświechtane komplementy nie przykują Cię do nikogo w żadnym momencie, ale prawdopodobnie będą szczególnie gorsze na Tinderze. Lub innych aplikacjach randkowych, gdzie możesz być niedopasowany po kilku naciśnięciach palca. Zamiast tego, bądź optymistyczny, miły i czarujący.

Alternatywy dla Tindera, które są lepsze niż Tinder sex

Oczywiście, Tinder nie jest jedyną dostępną aplikacją randkową, a doświadczenie użytkownika może być drenujące. Tinder jest ogromnie popularny i ma swoje zalety – na przykład intuicyjny interfejs, miliony użytkowników. I fakt, że większość funkcji jest darmowa – ale ma też swoje wady. Bo szybkie tempo, brak reakcji i powierzchowność mogą sprawić, że zaczniesz się zastanawiać, co jeszcze jest tam pod względem narzędzi randkowych.

Jeśli wiesz, gdzie szukać, jest wiele alternatywnych możliwości. Sprawdź następujące opcje, jeśli jesteś gotowy założyć szybko darmowe konto i mieć lepsze doświadczenie:

#1 Flirt

flirt

Flirt.com został oceniony jako najlepszy serwis randkowy przez nasz portal nie bez powodu: może pochwalić się dużą bazą użytkowników. A także przyjazną dla użytkownika aplikacją mobilną, czystym i łatwym w nawigacji interfejsem oraz różnymi narzędziami do reklamowania swojego profilu i zwiększania szans na znalezienie dopasowania.

Będziesz musiał zrobić rzeczy w starym stylu i przejść przez profile jeden po drugim, ale biorąc pod uwagę sex Tinder’s niedyskretne swiping, to może być naprawdę dobra rzecz. Flirt jest zdecydowanie bardzo dobrym konkurentem, którego musisz wypróbować.

#2 OneNightFriend

Jeśli chodzi o gorętszą stronę, OneNightFinder jest miejscem, do którego możesz się udać, jeśli chcesz odkryć swoje skłonności. Lub zorganizować różne seks spotkania przez Internet. Możesz podkreślić swoje potrzeby seksualne poprzez profile, blogi, kamerki i wiele więcej. Na tej szanowanej stronie z ogromnym, oddanym, otwartym członkostwem – nie mówimy tutaj o jakimś obskurnym kąciku internetowym.

Stosunek mężczyzn do kobiet nie jest w 100% pewny (dane nie są publicznie dostępne), ale warto się temu przyjrzeć. Jeśli chcesz odkryć swoją bardziej seksualną stronę w bezpiecznej atmosferze.

Tinder czy Tinder sex ?
Przycisk "Powrót do góry